Deneme Erişimi | AYEUM

Pt, 09/19/2022 - 15:06 tarihinde girayhan.ustuner tarafından gönderildi

AYEUM

Araştırma Yöntemleri Eğitim ve Uygulama Merkezi

Erişim Bitiş Tarihi: 02.11.2022

Erişim Linki için tıklayınız

İçerik Bilgisi:

Nitel, Nicel ve Karma Araştırma yöntemleri ve araştırma sürecinde kullanılan yazılımların online ve interaktif olarak öğretildiği Türkiye’deki ilkplatform olan www.ayeum.com faaliyete başladı. Araştırma Yöntemleri Eğitim ve Uygulama MerkeziAYEUM,sosyal, fen, sağlık ve eğitim bilimlerinde kullanılan nitel, nicel ve karma araştırma yöntemleri ile ilgili eğitimler sunuyor. Ayrıca  SPSS, AMOS, R uygulamaları,ENDNOTE, NVIVO, CMA, MAXQDA, Mendeley, Citavi, Zoterovb.yazılımlaronline ve interaktif dersler yoluyla öğretiliyor.

AR-GE çalışmaları kapsamında yerli bir öğrenme yönetim sistemi yazılımı geliştiren AYEUM,her eğitimde,eğitim öncesi kişilerin mevcut bilgi ve becerilerini ölçerek, kişiye özel öğrenme imkânları sunuyor. Eğitime katılan araştırmacıların öğrenip öğrenmediğini tespit eden ve buna bağlı anlık dönüt veren yazılım, katılımcılara %100 öğrenme ve memnuniyet garantisi veriyor.

Erişim Bilgileri:

Linke tıkladıktan sonra @std.yeditepe.edu.tr ya da @yeditepe.edu.tr uzantılı mail adresinizle üyelik gerçekleştiriniz. Üye olduktan sonar kurumsal mailinize gelen doğrulama kodunu onayladığınızda platforma istediğiniz yerden erişim sağlayabileceksiniz.

Detaylı bilgi isterseniz nurhan.kabakulak@yeditepe.edu.tr adresine mail atınız.

 

             Değerlendirme Formu İçin Tıklayınız