Duyuru Detayı

Deneme Erişimine Açılan Veri Tabanı - PressReader Gazete/Dergi - 21.09.2016

21 - 09 - 2016

PRESSREADER GAZETE/DERGİ

 

Deneme Erişim Adresi: http://www.pressreader.com/

Deneme Erişim Bitiş Süresi: 26 Eylül-11 Kasım

 

 

Veri Tabanı Bilgileri

 

PressReader; kullanıcılarınızın her gün 100 ülkeden, 60 dilde, 5900+ günlük gazeteye ve magazine bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarınızdan aynı günde ulaşabileceğiniz eşsiz bir güncel gazete koleksiyonudur.

 

PressReader veri tabanını Mobil cihazınız üzerinden kurum dışında da kullanabilirsiniz, detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.

 

UZAKTAN /MOBİL ERİŞİM:

PressReader veri tabanına kampüs dışında da Mobil Cihazınız ile erişim sağlanmaktadır.

 

Aplikasyon ile akıllı telefon ya da tabletinize kampüsten indirilen gazeteleri ve magazinleri  ne zaman isterseniz offline olarak okuyabilirsiniz. Siz silene kadar ya da otomatik silmeyi aktive edene kadar cihazınızda saklayabilirsiniz.

 

Mobil Cihazınız ile Uzaktan Erişim için izlenecek adımlar;

-          Mobil cihazınıza “Pressreader” isimli aplikasyonu yükledikten sonra öncelikle kendinize bir kullanıcı adı ve şifre oluşturunuz. (aplikasyon mağazanızdan “Pressreader” şeklinde arada boşluk bırakmadan arayarak uygulamayı indiriniz)

-          Kampüs Wi-Fi ağından internete 1 defa bağlandıktan sonra cihazınız otomatik olarak 7 gün boyunca yetkilendirilecektir.

-          Yetkilendirme işlemi ile birlikte kampüs dışında da 7 gün boyunca PressReader veri tabanından aktif bir şekilde faydalanabilirsiniz.

    7 gün sonunda tekrar kampüs Wi-Fi alanına girildiğinde erişim yetkisi otomatik olarak 7 gün daha uzatılacaktır.

 

Press Reader Bilgileri için tıklayınız.

PressReader mobil kullanım kılavuzu için tıklayınız.