Duyuru Detayı

Deneme Erişimine Açılan Veri Tabanı - LEGALBANK ELEKTRONİK HUKUK PROGRAMI - 27.12.2016

27 - 12 - 2016

LEGALBANK ELEKTRONİK HUKUK PROGRAMI

 

Deneme Erişim Adresi: www.legalbank.net

Deneme Erişim Bitiş Süresi: 10 Ocak 2017

 

Veri Tabanı Bilgileri:

Legalbank Hukuk Programı 

 

* Yenilenen görünümü ile Legalbank hukuk programı artık daha pratik ve kolay! Aradığınız tüm karar, mevzuat, belge ve dilekçelere hızlıca ulaşabileceksiniz.

* Artmaya devam eden karar sayımız 900.000 ‘i aşmıştır. Uzman hukukçu kadromuz tarafından özetlenen, ilgili mevzuat ile ilişkilendirilen ve kavramlanan Yüksek Mahkeme kararlarına kolayca ulaşabilecek ve faydalanabileceksiniz. Yaptığınız arama sonucunda ulaşamadığınız kararları mail yolu ile talep edebilirsiniz.

Legalbank Mevzuat ve Kararlar Bankası isimli ürünümüz güncel ve geçmişe yönelik tüm hukuki belgelere internet üzerinden erişebilmenizi sağlayan bir elektronik hukuk bankasıdır.

www.legalbank.net internet sitesi üzerinden 7/24 saat esasına göre online erişilebilmektedir.

Legalbank yüz binlerce Yüksek Mahkeme Kararı, Mevzuat, Dilekçe ve Belge Örnekleri, Gerekçeler vb. bilgi ve belge içermektedir.

Mevcut belgeler her gün düzenli olarak güncellenmekte ve yüzlerce yeni belge eklenmektedir.

Her sabah Resmi Gazete doğrultusunda güncellenen sistemimiz sayesinde tüm hukuki belgelerin en son hallerine ulaşabileceksiniz. 

 

Online Dergi ve E-kitap 

 

legal.com.tr adresinden tüm Legal dergi ve kitaplarının geçmişten bugüne kadar ki tüm yıllarını görüntüleye bilmektesiniz.

Genel arama butonundan istediğiniz kelime, karar ya da makaleyi arama yapıp bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabilmektesiniz. Bulduğunuz veriyi yazıcıdan çıktı alıp kopyalama yapma imkânınız bulunmaktadır.

 

Online Dergi Kullanımı için Tıklayınız

Deneme Veri Tabanı Değerlendirme Formu için Tıklayınız